At&t 2wire 2701hg-b temel Dsl kablosuz yönlendirici yükleme

-Dibi takdirde sen are gönüllülük bu doktor, hemen hemen kesinlikle için uyanık, yeni At&t 2wire dsl yönlendirici kurmak nasıl vardır. Bu Doktor boyunca ben muhtemelen 2wire 2700 HG-B kablosuz bir yönlendirici kullanıyor olacaktır, böylece bile Bu eğitimde bile diğer yönlendiricilere geçerli o 2wire At&t ile sunar. 2wire dsl yönlendiricinizi ayarlarken yapmak için ilk nokta nerede düşündüğünüz bir telefon almak tüm senin telefon girişlerine, dsl filtreleri takın. Teke dsl filtreler çok titiz olacak telefon ve DSL/HPNA, DSL/HPNA diyor yan cep telefonu hattı bu bağlantı noktasına takın okur bir kişilik filtreyi görmek o zaman koşmak diğer bitiş cep telefonu bağlantı noktasına telefon hattının arka 2wire dsl rota.

Sonra sadece sen telefon hattı bağlı, yönlendirici 1 bağlantı noktasına bir ethernet kablosu takın, ardından ethernet kablosunun diğer bitiş içine senin pc bağlayın. En kısa zamanda senin laptop ve dsl modem ve modem ve dsl filtresi bağlantıları doğurmuştur. Sonra yönlendirici içine güç adaptörü takın sonra yeteneği adaptörünü prize takın olabilir.

Hızlı olarak 2wire dsl router yeti yukarıya olarak, güç, ethernet ve dsl yanında hafif deneyimsiz bir görmelisin. Bunlar gördüğün zaman flip Yönlendiricinizde 2wire tecrübesiz ışıklar yapmak isteyeceksiniz sonraki Net Explorer için eşdeğer bir world wide web tarayıcısı açıktır. Yakında Internet tarayıcınızı açın sonra altında belirli bir benzer bir windows görmek gerekir gerekir. Bu gördüğünüz, sonra 2wire dsl Kur tool.exe indirmek için sormak gerekir sonraki düğmesine basın.

2wire dsl kurulum yazılımı koyduk sonra 2wire Ağ Geçidi kimlik doğrulama ekran gerekir açmak için sadece olumlu düğmesini seçin. Sadece sen de senin 2wire rota kimlik doğrulaması yapılmış sonra bir yönetici parolası senin rota için ayarlayabilirsiniz. Ve bir parola ile daha yüksek ayarlayarak savunmak gibi bir çift sayı için Güvenlik nedenleri ile durum azaltmak. Bu parola senin 2wire rota ayarları denemesi yapıyorsanız yararlı olacağı dönecek. Er ya da geç herhangi bir ayarı değiştirmek için yönlendirici girişine sadece net tarayıcınıza 192.168.1.254 sıralayın.

Sonraki parola senin rota, yönlendiriciniz tarafından çalışma kayıtlı 2wire modeminizi At&t.Following ile kayıt başlamak için sonraki düğmesine yerleşim anlamına gelir tıklayın set var sonra tıkırtı ı anlaşmak düğme. Sonra şu At&t sbc yahoo dsl ile yerleşim kabul etmiş, bir kullanıcı oluşturmanız gerekir tanımak ve dsl hesabınız için parola. Yeni organizasyon başlamak için başlık ve parola girdiğiniz At&t elde etmiş toprak hattı telefon miktar.

Yakında yaptıktan sonra yeni kullanıcı adı ve parola, orada 1 diğer ilerleme göstermek olmak, o zaman tıkırtı üstünde son düğme. Seni takip muhtemelen elde ettik yöntemleri hakkında varolan tarayıcı kes ve dizüstü bilgisayarınızı yeniden doğmuş gibi bunu herhangi bir mahalle komplikasyon çözebilirsiniz. Sadece sen laptop açık yeniden başlatıldıktan sonra tarayıcı ve at&t 2wire dsl router ile net tarama olma net.

2wire Router port yönlendirme ile hayran olmak olur, bir satırı tarayıcı ve sıralama 192.168.1.254 içinde URL mücadele bara açın. En kısa zamanda Gönder düğmesi ve pencere altında 1 görünmek gerektiğini benzeyen tıkladınız. Sadece daha önce 2wire rota için tasarlanmış şifre burada üstünde senin 2wire dsl rota ayarı değiştirme zaman istihdam 1 olacak.