Dizel Giyim: Geçmiş bir giyim devi

Dizel Giyim bazı gezegendeki en sıcak bilet giyim ‘s. Dizel Giyim gençlik pazarında hedef alan ve onlar için onların kot en popüler olsa bile, onlar da her şeyi parfüm ceketler için saatler için yapmak. Dizel Giyim yapmak eğilimindedir corporation bir İtalyan tasarım firması ve firma kurucusu Renzo Rosso tarafından sahip olunan.

Dizel Giyim var onun almak 1978 yılında başladı ne zaman Rosso ve onun eski Adriano Goldschmied AG kot Corporation patron o kadar açtı. 1985, 1988’de geçerli yaratıcı stil Direktörü Wilbert Das işe alındı ve Renzo kapsamlı dizel edinimi giysiler aldı. 1996 yılında, Dizel Giyim New York’ta ilk onun amiral gemisi mağaza açtı. Şubat 2007’de, Dizel Giyim bir önemli başlattı yakınlarından ve beachwear bölümü erkekler ve bayanlar için. Dizel siyah altın Kasım hangi lüks giyim olan bir 2007 yılında ilan edildi.

Dizel Giyim Avrupa, Asya ve Amerika 3000’den fazla işçi vardır. 5000 perakende satış mağazaları ve 300 dizel marka mağazaları vardır. Bu mağazaların 200 aittir dizel motoru giyim ve geri kalanı dışarı franchise. Giyim, denim kot pantalon çoğu dizel satış gelirlerinin çoğunu.

Mevcut üretim dizel Garnit¸rleri çoğunu diğer daha küçük şirketler için dış kaynaklı. Dizel denim üretimini yine de öncelikle İtalya’da öncelikle dayanmaktadır. Tüm Dizel Giyim Tasarım Wilbert Das yaratıcı yol altında oluşturulur. Dizel Giyim de dizel çocuk adlı bir çocuk koleksiyon vardır. Dizel Giyim Ayakkabı, çanta ve çantalar ve samimi giyim koleksiyonları da vardır. Gözlük, saatler ve takı ve parfüm hatları var. LOreal ve dizel yakıt yaşam için 2007 sonbaharında başlattı. Ayrıca mini bir koleksiyonu için Adidas Adidas Originals Denim dizel tarafından başvurulan 2008 yılında başlatıldı. Dizel Giyim Hattı hakkında farklı bir heyecan verici gerçek iç çamaşırı lisans için Victoria Secret iç çamaşırı yapan ABD şirket Mast Industries, Inc. tarafından düzenlenmektedir.

Adidas Originals Denim dizel kampanya tarafından bağımsızlık, özgünlük, hakkında konuşuyor miktarlar ve dizel-si olmak mahluk uğultu ve iş kurumsal ile giyim perakendeciler fikirler doğru kalır. Millet onların tercih dizel on-line alışveriş ve üstün neden için bağımlısı bulunmaktadır. Net dükkan veya e dükkan, olan her zaman en yeni ve en iyi tasarımlar dizel sağlayan giyim. Birden fazla web perakendeciler mevcut satış, indirimler ve fırsatlar nakliye ve olağanüstü iade ilkeleri vardır. Tüketici dizel giysiler nedeniyle gerçeği İtalya’da, bağlı kuruluş, gerçekten gibi devam ediyor bireyler kendini ifade tam olarak dizel bir şık, rahat şekilde tamamladı giyim vermek giyim