Kimlik hırsızlığı kurbanı oldular?

Parasal dolandırıcılık en hızlı artan tür bilinen, kimlik hırsızlığı vardır söndürmeden suçlular için karlı bir küçük işletme olmak. İle sosyal güvenlik numaranızı olarak küçük bilgi olarak aslında varolan hesaplarınızı temiz, sahte hesapları kurmak ve sonunda senin adına büyük borçları yukarı çalıştırmak için bireysel bilgilerinin yeterli tutmak için ulaşılabilir.

Gizliliğinizi korumak ve kimlik hırsızlığına karşı nöbet olmak önemlidir. Hiç kendini “ne kimlik hırsızlığı kurbanı kapatırsanız yapmak” ve nasıl kendini gelecekte bilgiler ve gerçekler altında kalkan sorular tam size göre.

Eğer senin kimlik hırsızlığı kurbanı teşhis etmeyi?

Belki de yine de orada kimlik hırsızlığı kurbanı olmuştur eğer bir şey yanlış ise yardımcı olabilir bazı işaretler spot öğrenmek için uzun bir zaman alabilir.

1. bir borç veya tanımadığınız banka hesap bildirim alma
iki. Bir kredi kartı için bir hoş geldiniz mektubu edinme için başvurdun değil
3. aslında geçirdim sonra kredi fatura üzerinde çok daha fazla miktar bulma
4. bulma kredi için beklenmedik bir şekilde geri çevirdi
5. mesaj kayıp
altı. Banka veya kart ekstresi yabancı herhangi bir işlem
7. bilinmeyen maliyetleri, kredi kartının hesap özeti

Ne eğer senin kimlik çalıntı yapmak gerekir?

1. tüm ilgili kredi temas, kredi kartı şirketleri ve bankalar derhal alın ve dolandırıcılık kanıtı sunmak belirli yapmak
2. derhal dolandırıcılığı rapor
3. Hırsızlık bildirdi ve borç veren temas en kısa zamanda, taahhütname ek bir araştırma ve polise sorun raporlama için sorumlu oldukları
dört. Sahte hesapları iptal ve kredi raporu ulaşılabilir olarak hızlı bir şekilde kaldırılır olsun
beş. Parola, PIN numaraları ayarlama
altı. Bir kredi dondurma isteği

Bir kimlik hırsızlığı kurbanı olmaktan uzak durmasını nasıl?

Kimlik hırsızlığı hakkında paranoyak olmaya gerek yoktur. Kendini savunmak için gereken tek şey bir online itibar yönetimi hizmeti kullanın. Bu hizmetler izlemek, uyarı ve itibarlarını online yönetmek ve kapsamlı Kimlik Hırsızlığı Koruması sunmak için internet üzerinden kullanıcılara yardımcı olmak. Bu şöhretin herhangi bir yanlış algılar, tarayıcı gizlilik sağlar, tanımlama bilgileri kaldırır ve bir kişi online itibar sömürmeye kalkarsa çabuk uyarı gönderir. Gizlilik koruma web siteleri için kullanın:

1. bu yayım var internette bireysel bilgilerini korumak
iki. Kimlik hırsızlığı veya iade dolandırıcılık riski var anında uyarı alma
3. İstenmeyen e-posta bırak