Kitap genel bakış: Mata kabile ve siyah gül arayışı

Mata kabile ve Black Rose arayışı olduğunu ilk kez romancı ve Houston yerli Brodrick Washington heyecan verici bir korku kitaptan.

Ağır kalan antik kabile Vahşi kurtadam yine de Amazon ormanları dolaşım torunları tarafından korunan olma antik bir tapınak kalıntıları için arama geldi. Tüm masrafları kalıntılara savunmak istiyorlar.

Mata Tapınağı “kötü sofistike tapınak” ve Black Rose adında bir antik kılıç dahil olduğunu. Mata kabile üyeleri bu ve diğer efsaneler için – meraklı arkeolog Dr. George Azevedo tarafından liderliğindeki bir grup da dahil olmak üzere arama cesaret edemiyor herkes gizli korumak için her şeyi yaparım.

Washington alır bizi derin Amazon Mata kabile ve Black Rose Quantico, VA, birlikte bir grup silahlı paralı asker, Prescott Yardımcısı Üniversitesi’nden genç arkeologların Azevedo’nun grup ile arayışı içine asker ve kılavuzları için koruma.

Mata Antik Hint Mata kabile tarafından inşa tapınak kalıntıları bir kazı gidiyorlar. Karanlık bir yabancı tarafından sağlanan bir harita ve bilgi ile kim Azevedo bu arayışı kabul etmelidir, medeniyete geri değil emin olmak olduğunu açıkça yapmak eğilimindedir.

Tabii ki bu bile Azevedo için çok daha ilgi çekici kılıyor. Sonuçta, harika ataları Monte ve Angelo Azevedo gibi ünlü arkeologlar uzun bir satırından geliyor. Monte ve kardeşi Angelo, her tarih için Prescott Yardımcısı Üniversitesi kurucularından oldu.

Mata kabilesinin bu şefi Wapa Dada, köpek insan türünün yaratık (kurt) bir tür kan kurban var tam yönetmek ve büyük Amazon orman daha fazla güç için oluşturmuş olmanız için kabul edildi.

Arkeologlar bu 1 tam dünyanın en çekici ama yasak bölgelerin bir özellikle korunan bu tapınak için tarama olarak büyük bir grup ile orada bir sürü subplots, tehlike, eylem, cinayet, pagan idoller ve döken yapmak yeterli yamyamlar Senin iştah anında, ya da gitmek tamamen vejetaryen.

İşte bile küstah ve kibirli arkeolog Nicole arasında bir tomurcuklanma romantizm ve hatta çok daha küstah ve kibirli tur rehberi ve paralı – sonuçta kim Mata kabile ve Black Rose herkesten çok daha bağlandığından gizemli Koto fark eder.

Arkeologlar da kabile üyeleri ve dolambaçlı tur rehberleri ve pratik olarak 1 tanesi yapmak için hiçbir şey sona erecek paralı bir dizi olarak düzgün dev örümcekler, sivrisinekler ve timsahlar, gibi organik engeller ile yüz yüze gelmek bir fedakarlık ve bayram . İle bu ne üzerinde kim zaman bir romantizm için vardır?

Oh evet, ayrıca olduğunu herkes de koruyucu şey ya da oldukça doğal almak onların yakışıklı üstünde istediği gömülü bir hazine de dahil.

Mata kabile ve Black Rose arayışı gerçekten büyük ve heyecan verici heyecanlı ve sen başlatılmasını uygun kanca. Bir okuyucu bir omurga ürpertici romanda ister ki bir şey var.

Bölümü “Survivor” ve bileşen Indiana Jones kesinlikle gitmiş, aslında istenmeyen gerçekten.

Karakterleri canlı gözlü iyimser arkeologlar bir grup sadece hayatta kalmak için mücadele millet olmaktan gitmek.

Ne zaman off, oy vardır Mata kabile ve Black Rose arayışı içinde kalıcı olarak oylamada ediyorsun! Yalnız subplots baktılar korur ve hangi karakter sorgulama sonraki ele geçirecek.

Washington korkutuyor seni fikir Mata kabile ve Black Rose arayışı ile harika bir iş yok ve tam olarak aynı zamanda size daha fazla isteyen vardır. Neyse ki okuyucu için Washington Mata kabile ve Black Rose, Volume 1 arayışı şükürler olsun ki, devam eden bir dizi hak ediyor bir kitap aslında nedeniyle çağırır.

Kevin avcısı Regal dergisi bir siyah Mens Dergisi Dergi bir yakındaki çevrimiçi Sınıflandırılanlar ve iş gizli siyah iş Mata kabile ve Black Rose arayışı hakkında çalışmaya DirectoryVisit öznitelikleri için yazar.

Kevin avcıdır bir yazar için bir Afro-Amerikan erkekleri etkileyen konular için kabul edilen internet dergi. Bölgesel net İlanlar ve iş gizli Black Firma rehberi görüntülemek için uğra. Mata kabile ve Black Rose ziyaret arayışı hakkında ek okuma