Kurumsal Kredi kartlarını kabul ediyoruz: Kuruluşunuz ve Müvekkilin güçlendirin

Kuruluşların şimdi giderek transact için her satıcı ve alıcılar olarak kurumsal kredi kartları kullanımı oluşturma. Bu eğilim spite içinde yine de kendi küçük işletme müşteri şirket kredi kartlarını kabul etmiyoruz satıcı miktarını vardır. Maddenin gerçeği böyle bir satıcı daha büyük ticaret birimleri yerine getirmek ve onun müşteri tabanı geliştirmek isterse, bir ihtiyacı için bir isteğe bağlı olmasını ayarlamalar kabul şirket kredi kartları var.

Alacak hesapları yalnızca kötü bir tuzak değil, ama aynı zamanda bir kısır döngü oluşturur. Kurumsal Kredi kartlarını kabul etmiyoruz satıcıları sık kabul kendi özel korumak için onların tüketicilere kredi uzanan için. Bu muhtemelen bir temel iş kurumsal uygulama olabilir ama iş mali üzerinde gereksiz gerginlik yerleştirin: gereksiz, küçük işletme kredi kartları kabul ederek, müşterileri elinde tutmasına ve para akışı ihbarı azaltmak beri aynı anda.

Kurumsal Kredi kartları kabul ödüller çeşitli ve gibi şeyler şunlardır:

Satışlarınızı artırmak: Müşterileriniz hemen ne istediklerini elde etmek için bir konumda olduğunda, bunların çoğu olacak. Bu hemen yaptığınızda elde etmek, sizin satış artırdı. Eğer müşterileriniz onların organizasyon kredi kartı ile ödeme yapmak izin basit bir Gözat – satıcınıza veya web sitenizdeki web – karlı bir ödeme ziyareti dönüşebilir.

Nakit akışı desteklemek: hangi ile büyümeyi desteklemek, yüksek kurbanları olabilir yeterli para akışı olmayan tamamen birkaç tüccar hesapları alacaklar. Bir küçük işletme bu tuzak boşaltmak için hızlı teknikleri iş kredi kartları kabul kapalı başlamaktır. Müşteri Fatura ateşkes ve onların bankalar oldukça faturalandırma başlamak! İş Kurumsal Kredi kartları kabul ettiğinizde, satış geliri sizin alt satırında önemli ölçüde hesapları alacaklar istiyorsunuz daha erken kavuşacaktır.

Your müşteriler Yüzler yere gülümsüyor: istemcileri iş kurumsal kredi kartlarını iyi küçük işletme nedenleri bir ürün yelpazesine için elde edilen ve bunlar kullanmak isteyeceksiniz. Müvekkilin seçeneği tedarikçiler tamamen sadece ortaya çıkarmak için izin vermez, kuruluşunuzun yaklaşım küçük işletme kredi kartı işlemleri için yeteneğine sahip değildir çünkü. Onlar yapan bir tedarikçi keşfetmek kadar şirket müşteriler için bir tedarikçi arıyor ve onlar iş kredi kartları ile ödeme yapmak istediğinizde arama yapar. Sen kendi küçük işletme – ve bir çift için bu sömürge olmak yer iş kredi kartları alanları kabul!

Kişisel finans personelinin yüzlerine gülümsüyor koymak: Kurumsal Kredi kartları satın almalar için ödeme olarak kabul etmek karar verirken muhasebe bölümü çok memnun olacak. Onlar-ecek var olmak Hürriyet evrak sorunlarını ve tüm hesapları alacaklar zamanında toplama baş ağrısı. Belirli bir için oldukça birkaç tüccar hizmetleri bu durum şirket kredi kartları toplama üstün hesaplarından farklı müşteriler birkaç koleksiyon karşılaştırır eğer ikinci parkta bir yürüyüş mesafesindedir.

Kabul iş kredi kartları belki geliştirmek ve tüketiciler ile aşk kurumsal bağlantı geliştirmek için önemli olabilir. Bu, tüketicilerin yapma fırsatı tanıyor ödeme tercih onların sistemi kullanmak ve aynı zamanda hesapları alacak hesapları tuzak özgür kılar.