Mavi ışın oyuncu

Blue Ray oynatıcı filmleri izlemek için mükemmel bir yoldur. Görüntü kaliteli keskin ve daha zengin. Disk üzerinde saklanan normal DVD 5 kez ek bilgilerdir. Mavi ışın birçok seçenekleri ve içerik normal DVD oyuncu daha vardır. Bu oyuncu tek bir önemli yararı kazı-kazan ve kir dayanıklı olmasıdır. Oyuncu bir tiyatro gibi belirli bir etki oluşturur ses daha yüksek bir tanımı vardır. Sesi duydum üstün kaliteli, derin ve etkili bu etkiyi duydum ve mükemmel yüksek kaliteli hoparlörler ile hissettim. Mavi ışın yuvarlak yüzey oyuncu avantaj zevk için istediğiniz kadar bir HDMI kablosu, bir Blue Ray oynatıcı ve yüksek çözünürlüklü televizyon ve kararınızı bir disk.

HD DVD dışarı solma ile mavi ışın oyuncu oyuncular de bilinen disk oyuncu bu teknoloji dünyada ortaya çıkmıştır. Mavi Ray disc oynatıcılar zevk ve hareketli görüntüleri ya da diğer eğlence onların seçeneği izlemek için insanlar bugün hazır olan sadece yüksek tanımlı yapılandırma vardır. Dijital tv için analog televizyon metamorfoz yüksek tanımlı televizyon satışlarını artırdı. Bu gereksiz hale DVD oynatıcı ve Blue Ray oynatıcı video formatı için önemli oyuncu olarak sonuçlandı.

Mavi ışın oyuncu sunar şaşırtıcı ses ve görüş pratik deneyim ve görsel ve ses efektleri üstün kaliteli vardır. Dünyanın önde gelen video disk üreticileri teknik olarak kabul eden ve daha yüksek tanım iletim yapmak mavi ışın oyuncu üretimi için onaylanmıştır. Optik disk oyuncu yeniden yazma, kayıt ve oyun daha yüksek tanımlı video sağlar faydaları ve özellikleri bir sürü vardır. Bir Blue ray player’ın en büyük avantajı çok daha yüksek bir depolama kapasitesine sahip teklisidir. Dahil en güncel teknoloji için daha yüksek tanımlı ses ve video kodları alabilirsiniz tv. Blue Ray sadece verilen adı gibi alternatif normal kırmızı lazer normal DVD oynatıcıda kullanılacak disk çalar mavi-mor lazer kullanır çünkü.

1 diğer mavi ışın oyuncu dahil teknolojileri eski DVD ya da CD oynamak için uyumlu fonksiyonudur. Mavi ışın yuvarlak yüzey oyuncu disk ile daha hassas sadece daha kısa dalga boyu mavi menekşe lazer nedeniyle konsantre sağlar. Disk yüzeyine çok daha fazla bilgi ve gerçekler normal DVD daha tutmak için daha yüksek kapasiteye sahip. Bir sürü büyük film stüdyoları mavi ışın teknolojileri biçimi dahil. Bu biçim popülerlik kazanıyor gibi pek çok diğer markaları mavi ray formatı olan modelleri tanıtmak niyetlerini duyurdular.

Blue Ray disk ev tiyatro eşi görülmemiş büyüme gözlenen. Film üreten dijital biçimleri giderek bağımlı olduğu için Blue Ray disk oynatıcı vardır söndürmeden ev ve diğer eğlence yerleri hareketli görüntüleri oynamak için oldukça tanınmış olmak. Bu yüzden dijital ses ve video bilgi olduğu gibi bu Player’da müthiş izleyiciler klasik DVD yerine bu biçim için tercih edilir. Çocuklarla popüler oyunlar oynamak gibi şeyler dahil diğer özellikleri vardır. Bir Blue Ray yatırım öncesinde söyledikten sonra disk oynatıcı yapmak bazı disk oynatıcı ve daha yüksek tanımlı televizyon okuyup kodlarını görüntülemek.