R&b müzik sanatçıları katkılarıyla

Rhythm and Blues, halk R&B müzik tanımlanan bir Afro-Amerikan kültüründe kökleri müzik türüdür. Bir füzyon müzik caz ve blues olarak iki tür arasında yaygın olarak kabul edilir. Ama, 1940’larda varlığı geldi resmen yirminci yüzyılın daha sonraki bölümünde müzik meraklıları tarafından kabul edildi. Jackson 5, Dünya Rüzgar ve ateş ve Stevie Wonder ve popüler kentsel kültür belirleyici sesi olma bilinen Motown ses gibi gruplarla 1970’lerde R&B müzik patladı. Daha sonra Michael Jackson, Mariah Carey, Usher Raymond ve Chris Brown albümleri milyonlarca satan ve milyarlarca dolar gelir oluşturma gerçek dünya çapında superstars olma gibi R&B superstars tanık.

Müzik video kanalları MTV ve bahis televizyon gibi giriş R&B müzik tanıma gördüm ve R&B müzik klipleri bile ek geliştirmek. Tam olarak nerede 1 kez kamu canlı ve kaydedilmiş Hip hop müzik videoları ve kendi ev konforunda favori onların sanatçıların her şeyden R&B müzik klipleri izlemek olabilir. King Of Pop Michael Jackson R&B şarkıcı bir özellikle büyüme ve R&B müzik klipleri tanınması için avantaj oldu. Diğer yıldız Chris Brown ve Justin Timberlake gibi uluslararası simgeler bu poz nedeniyle sadece olacak.

Web gelişiyle her iki Hip hop müzik klipleri popülaritesi arttı ve R&B müzik klipleri gözlenen yine de daha kentsel müzik internet websites öyle aynı derecede kentsel-Natio.com bazı sıcak Hip hop müzik video ve bazı vitrine adanmış en sıcak sanatçıların en iyi R&B müzik videoları.
Çağdaş gün R&B sanatçıların çeşitli eleştirmenler R&B superstar Chris Brown en önemli küresel R&B müzik simgeler belirli bir içerir. Lezzetli yaptığı ilk tek “çalıştırmak” onun şaşırtıcı Chris Brown müzik video onun varolan belirli onun başlangıçta bir numara teklisi oldu Chris Brown hayranları dikkat çekici sahne performansları ile kamaştırmaya devam ediyor “İkili” R&B superstar vurdum, muhteşem R&B müzik videoları ve olağanüstü multi platin albüm satan.

R&B yıldız Beyonce Knowles hakiki uluslararası R&B müzik süperstar olmak iddia edemez bir daha fazla R&B sanatçıdır. Yetenekli R&B şarkıcı inanılmaz onun için iyi bilinen sahne performansları onun bulaşıcı R&B şarkıları ve muhteşem R&B müzik klipleri de 3 Platin teşvik albüm vardı. Beyonce’nın müzik klipleri “Crazy In Love” gibi şarkıları için de MTV’nin çalma geçerli yıl içinde hakim ve 2011 yılında planlanan yeni bir albüm ile eleştirmenler bir sürü zaten Beyonce Knowles onu tahtına onun saltanatı devam edecek bu R&B süperstar mı öneriyorsun doğru R&B Kraliçe müzik.

R&B yıldızı Akon henüz çok büyük sonuçlar son bir kaç yıl içinde başardığını başka bir R&B sanatçıdır. Akon yaptığı ilk mükemmel “Sorun” albümü ile 2004 yılında düzenlendi. O popüler tek “Locked Up” ile onun muhteşem Akon müzik video ile yükseldi. İkinci albümü “Konvicted” de büyük bir isabet ve bu görünür başka bir dünya çapında R&B superstar doğdu. Ek R&B şarkıları be serbest bırakmak gibi lezzetli “Smack That” hangi de Grammy Ödülü ve Akon bütün yepyeni albümü 2011 yılında serbest bırakmak için ayarla ile bu aday gösterildi bu yetenekli R&B sanatçı çizelgeleri her yerde bir kez daha top için her şey hazır olduğu ortaya çıkmaktadır.
Brandy, Monica, Omarion, Usher, gibi pek tanınmış sanatçı Justin Timberlake ve Mario R&B müzik alanında çarpıcı sonuçlar elde etmiş ve müzik bu tür inanılmaz tanınması devam etmiştir. Ve daha fazla R&B ile her yıl R&B yıldız Ne-Yo, Ciara ve Trey Songz bu eğilim gibi görünen sanatçı etkin bir şekilde sonraki on yıl devam edecek.