T Mobile, Apple iPhone’u dört 16GB’lık satışa sunuyor

Hücresel operatörler tarafından marka pazarlama kampanyası kullanımı için atanan 5 veya 6 basamaklı sayılardan oluşur ve tüm uygulamalar yürütülenden daha önce tamamen araştırılır. Benzer şekilde, Verizon ve AT, özellikler, tasarım ve işletim sistemi olmak üzere. IPhone 5 kilidini açma için mükemmel bir servis. Online randevuda daha fazla bilgi edinmek için çevrimiçi test edin ve birkaç uygulamayı da unutmayı unutma – iPhone’unuza dokunurken ne zaman şanslı olduğunuzu asla bilemezsiniz. Ve ikisi, gerçekten iyi ya da kötü olan senaryonun gerçekliğini bilmek istemiyorsanız temkinli olmalısınız. Çoğumuz uygulamaları kurmaya çalıştık. Ardından, iPhone’unuzu dört geri yüklemeyi yalnızca bilgili gruplara yaptırmak en iyisidir.

Twitter’da memnuniyetsiz yeni iPhone X ev sahipleri çok var. Sizin için başka bir seçenek, iPhone veya iPod ile birlikte gelen ekipmanların tanıtımına dikkat etmektir. Karar, yüksek kaliteli de değiştirildi, böylece arkadaşlarınızın ve meslektaşlarınızın belirttikleri şeyleri dinlemek için daha fazla uzayacak birisi zorlanmadı. Birine Nasıl Casus Edeceksin? Aslında, evinizdeki birileri telefon görüşmelerinizde casusluk yapana kadar, muhtemelen güvende olabilirsiniz. Telefon, hafif ve otofokuslu LED video ile aşırı netlikte bir 5MP fotoğraf makinesine sahip. Otomatik netleme, LED flaş ve Coğrafi etiketleme gibi resim geliştirme özelliklerinin en gelişmiş yüksek kaliteli fotoğraflar elde etmesi sağlanır. Bu, açılışın neye benzediğini ve birinin atış şeklini öğrenmek için güzel. En son modalarında 500 GB’a kadar çıkabilen büyük bir zahmet sürücüsü var. Alma aralığı ne kadar yüksek olursa, pil ömrü o kadar yüksek olur, bu nedenle e-posta hesabının önemine göre uygun şekilde ayarlayabileceksiniz.

Belki de bu daha agresif olarak ayarlanabilir. Bununla birlikte, yukarıda tavsiye ettiğim ve daha ayrıntılı olarak aşağıda açıklığa kavuşturduğum gibi, “No One” AWDL’yi kullanmayı bırakmak için eş değerde olmadığı için awdl0’yu devre dışı bırakmak için WiFriedX’i kullanarak daha da yükseksünüz. Alınan MPEG videolarını daha kolay elde edebileceğiniz daha küçük parçalara indirin. Üç Küçük Domuz üzerinde bu büküm (bu hikaye üzerine domuzlar kurtlar ve kuşların yumurtalarını çaldılar) saatlerce boş vakit geçiriyor. Parçalar konusunda korkunç derecede kararsız değilseniz, yalnızca birkaç yüz dolar için inşa edilmiş ve uçan dürüst bir DIY quadcopter alacaksınız. Hiçbir sofistike montaj, uçuş öncesi ayarlar veya kesinlikle ücretsiz X SkyView dörtlüsünün programlanması için gerek yok. Alıcı Mac’teki AirDrop penceresinde, bilgi reddetme, kaydetme veya kaydetme ve açma olanağı veren bir mesaj görüntülenir. Ardından, yeni ekranı dirseğe takın. Bazı ekran koruyucunun işlevi nedir? Mor Lazer, Groupon ve Coupon Sherpa’nın yardımlarıyla şimdi fiyatları kolayca değerlendirip en etkin şekilde alışveriş yapıyoruz.